Ut, 28. mája 2024.

Maďari.sk búra stereotypy odteraz s novým dizajnom!

Medzi slovenskou a maďarskou spoločnosťou na Slovensku je OBROVSKÁ INFORMAČNÁ PRIEPASŤ. Pravda je taká, že sa VÔBEC NEPOZNÁME. Kým však Maďari si môžu najdôležitejšie informácie o aktuálnom politickom či spoločenskom dianí na Slovensku prečítať na slovenských internetových stránkach, zatiaľ PRE SLOVENSKÚ SPOLOČNOSŤ NIE SÚ DOSTUPNÉ ANI ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O PROBLÉMOCH TU ŽIJÚCICH MAĎAROV. Ak sa slovenský čitateľ predsa len rozhodne surfovať po internete ohľadom tejto témy, s najväčšou pravdepodobnosťou nájde skôr články od nejakých nacionalistických skupín, ako názory odborníkov.

Before - Original Photo
After - Edited with lightroom

Cieľom portálu www.madari.sk je PREMOSTIŤ obrovskú informačnú priepasť, ktorá je medzi Maďarmi a Slovákmi. Táto stránka je písaná PO SLOVENSKY a s tým cieľom, aby slovenský čitateľ zaujímajúci sa o maďarskú menšinu dostal odpovede na svoje otázky.

Before - Original Photo
After - Edited with lightroom

Portál madari.sk sa snaží sprostredkovať názory a mienku Maďarov na rôzne témy a otázky čitateľov v slovenskom jazyku, čím chce napomôcť ku vzniku KULTÚRNEJ DISKUSIE na mnohé (medzi inými aj TABUIZOVANÉ) TÉMY, zároveň sa snaží o BÚRANIE STEREOTYPOV, čím chce napomôcť k zlepšeniu slovensko-maďarských vzťahov na Slovensku. ČÍTAJTE VIAC NA NAŠEJ STRÁNKE www.madari.sk odteraz s NOVÝM VYLEPŠENÝM DIZAJNOM!